Wróżby i porady ezoteryczne
Serdecznie zapraszamy na nasz ezoteryczny portal gdzie dowiesz się co Cię czeka w przyszłości!

POMOC


dla użytkowników serwisu randkowego chatdziewczyny.plCzym jest serwis randkowy chatdziewczyny.pl?
Serwis chatdziewczyny.pl świadczy usługi randkowe oraz czatowe dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn. Jesteśmy obecni w całej polsce oraz posiadamy w swojej bazie ogłoszenia dziewczyn z całej polski, ze wszystkich województw. Serwis pośredniczy w zawieraniu oraz nawiązywaniu znajomości za pomocą świadczonych usług SMS.

Jak bezpiecznie korzystać z serwisu randkowego chatdziewczyny.pl?
Aby bezpiecznie korzystać z serwisu należy postępować zgodnie z regulaminem serwisu oraz ze wskazówkami zamieszczonymi w niniejszej pomocy.

W jaki sposób nawiązać znajomość?
Aby wyszukać odpowiednią osobę należy wybrać odpowiedni dział, pokój lub dojewództwo. W naszej bazie znajduje się kilkaset ogłoszeń z całego kraju. Aby nawiązać kontaktz wybraną dziewczyną należy wysłać SMS o odpowiedniej treści na podany numer. W ten sposób rozpoczynamy rozmowę z wybraną dziewczyną. Tylko od was zależy jak szybko rozmowa przerodzi się w spotanie lub nawet coś więcej.

Czy serwis w jakikolwiek sposób filtruje rozmowy?
Nie. Serwis chatdziewczyny.pl nie filtruje, ani nie blokuje SMSów przychodzących jak i wychodzących. Za treść przesyłaną przez użytkowników serwis nie ponosi odpowiedzialności.

Czy serwis blokuje możliwość spotkania w świecie realnym?
Jak najbardziej NIE. Serwis nie blokuje oraz nie ma wpływu na treści rozmów oraz spotkania prywatne użytkowników. Celem istnienia serwisu jest wręcz przeciwnie, umożliwienie kontaktu oraz spotkania zainteresowanym osobom.

W jakich godzinach serwis jest czynny?
Serwis chatdziewczyny.pl jest czynny przez 7 dni w tygodniu oraz przez całą dobę.

W jakich godzinach możliwe są spotkania z dziewczynami z serwisu?
Serwis nie ma żadnego wpływu na godziny dostępności dziewczyn oraz godziny ich spotkań. Ogłsozenia zamieszczone w serwisie są indywidualnymi ogłoszeniami dziewczyn z całego kraju i to on decydują w jakich godzinach i dniach chcą się umawiać.

Gdzie mogę zgłosić uwagi dotyczące działania serwisu?
Wszelkie uwagi oraz sugestie na temat działania serwisu można zgłaszać przez formularz kontaktowy umieszczony pod adresem www.kontakt.chatdziewczyny.pl

Jak mogę się skontaktować z obsługą techniczną oraz twórcami serwisu?
Podobnie jak wyżej, używając podanego na stronie formularza.

design & hosting: chatdziewczyny.pl | Koszt SMS wysłanego na numer 71856: 1,23zł z VAT | FILMY EROTYCZNE | RANDKI, ANONSE | Wróżby, Wróżki, Chat, Porady

Katalog stron